2 Yaşındaki Ufaklıktan Büyük Kahramanlık

0
602

Odalarında oyun  oynarlarken üzerine devrilen şifonyerin altında kardeşini kurtardı.

 

ABD’de yaramaz ikiz kardeşler odalarında tek başlarına oyun oynuyorlardı. O esnada odada bulunan şifonyere tırmanmak isteyen ikizler var güçleri ile davranınca şifonyer üstlerine devrildi. İkizlerden biri şans eseri son anda kazadan kurtulurken, diğer ikizi devrilen şifonyerin altında kaldı.

 

Şaşkınlık ve acı içinde debelenen çocuğun imdadına ikiz kardeşi yetişti. Böyle durumlarda çoğu yetişkinin bile gösteremediği soğuk kanlılığı gösterip , kardeşini şifonyerin altından sürükleyerek çıkardı.Ufaklık yaşından büyük kahramanlığı ile şu sıralar adından çokça söz ettiriyor.

2

 

İkizlerin ailesi ise kazayı son anda odadaki kamera sayesinde fark ettiler. Olay karşısında şaşkına dönen aile daha sonra kamera görüntülerini sosyal medya hesaplarında paylaştı. İkizlerin kaza anı herkes tarafından ilgiyle izleniliyor ve paylaşılıyor.

 

 

 

ABD’de yaşayan ikiz kardeşlerin yaşadığı bu talihsiz kaza ; “Bebek odalarında hangi eşyalar yer almalı?” ve “Çocukların odalarındaki eşyalar ne kadar güvenli?” sorularını akla getirdi.