Ailece İzleyebileceğiniz En Güzel Filmler

0
451

Hazır havalar soğuk, yarı yıl tatili gelmiş ve çocuklar da evdeyken yapılabilecek en iyi etkinlik film izlemek olabilir. Her yaştan çocuğa hitap edecek, farklı birçok filmi beğenilerinize sunuyoruz. Şimdi, biraz patlamış mısır alın, ailenizi toplayın ve yeni veya eski en sevdiğiniz filmlerin tadını çıkararak eğlenin!

 

Pollyanna, 134 dakika

Hayley Mills’in eseri Pollyanna Hollywood’un en sevimli çocuk karakter biridir. Pollyana, zengin teyzesi ile yaşamak zorunda kalan yetim bir çocuktur. Ancak birçok sıkıntıya rağmen Pollyana, inanılmaz derecede pozitiftir ve kenti bu şekilde bir araya getirerek, hayata neşe katmak istemektedir. (Kasaba halkı aslında filmin sonuna doğru bunu yapıyor.) Film, çocuklarınıza pozitivizmi aşılamak açısından iyi bir tercihtir.

 

 

 

 

 

 

Hayalet ve Bay Tavuk, 90 dakika

Hayalet ve Bay Tavuk, aslında bir hayalet hikayesidir ancak komik bir hikayedir. Hikayede geçen şato, hayaletler, gizli koridorlar ve bunun gibi gizemli şeylerle doludur ve ama kimseyi korkutmaz. Eğlenceli bir hikaye ile hep beraber gülmek için uygun bir film.

 

 

 

 

 

 

Zaman Makinası, 103 Dakika
HG Wells’in ünlü romanından yapılan bu uyarlama, bilim kurgu seven çocuklar için uygundur. Eksantrik mucit George (Rod Taylor), geleceğe yolculuk etmenin bir yolunu keşfeder ve kendisini geleceğe başarıyla gönderir ve George, yeni dünyanın sakinlerinin yamyam olduklarını fark eder.

 

 

 

 

 

 

 

Wall-E, G, 98 dakika
İnsani duygular hisseden Wall-E isimli robotun hikayesi ister çocuk ister yetişkin herkesi duygulandıracak. Pixar yapımı bu filmi ailece keyifle izleyeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tavuklar Firarda, 84. dakika

Yumurtadan kesilen tavuklar, artık çiftçinin ihtiyacını karşılamamaya başlayınca teker teker kesilirler. Bunu fark eden tavuklar, çiftlikten kaçmak için plan yaparlar ve bunu gerçekleştirirler.