Bebeklerin Bebek Masajı ve Spa Keyfinden Harika Kareler

0
618

Bebeklerin Bebek Masajı ve Spa Keyfinden Harika Kareler! Uzun ve yorucu bir günün ardından, gevşemek ve rahatlamak için sıcak bir banyo ve iyi bir masaja ihtiyacınız olabilir, bu sayede kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Ancak masaja ihtiyacı olanların sadece yetişkinler olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aksine rahatlamak, gevşemek ve günün stresini (!) atmak için bebeklerin masaja daha çok ihtiyacı var!

Bunun farkında olan ve tamamen bebeklerin rahatlığı için çalışan, Batı Avustralya’daki “Baby Spa Perth”, yalnızca 6 aydan küçük bebek müşterilere yönelik yüksek kaliteli spa ve bebek masajı hizmeti sunuyor ve Bubby olarak bilinen,  kendi üretimleri olan, bebekler için oldukça güvenli patentli yüzdürme cihazları da bulunuyor. Bu yüzdürme cihazı ile bebekler hem rahatlıyor, birçok fiziksel sorundan uzak kalıyor, hem de yüzme alışkanlığını asla kaybetmiyorlar. Bu aşırı sevimli spa ve masaj merkezine ilgi çok büyük. Spa merkezinin fotoğraflarının internette yayılması ile merkez bir fenomene dönüştü ve şu an yalnızca Instagram sayfasında 11.5 bin kişilik bir takipçi portföyü var.

Baby Spa Perth’in, Avustralya’daki şubesi türünün ilk örneği olmasına rağmen, bir dizi uluslararası markalara katılıyor ve merkezin kurucusu Laura Sevenus, İngiltere, Güney Afrika ve İspanya’da bebek kaplıcaları da işletiyor.

 

Baby Spa Perth, Avusturalya’da kurulan ilk spa ve bebek masajı salonu!

 

 

Burada bebekler sıcak spada istedikleri gibi yüzüyor ve oynayabiliyorlar!

bebek spası

 

Merkezin kendi tasarımı olan, patentli yüzme cihazı olan Bubby, bebeklerin rahat ve güvenliği için özenle tasarlanmış

bebek spa masaj

 

Bu spa ve masaj merkezinde bakım gören rahatlayan bebeklere aileleri de eşlik edebiliyor!

bebek spa keyfi

 

Spa bebekler için rahatlatıcı olmasının yanı sıra, aynı zamanda faydalıdır. Su içerisinde hareket eden bebeklerin kasları ve kemikleri güçlenir.

 

 

Ayrıca, bebeklerin yüzme alışkanlığı kazanmaları için de eşsiz bir fırsattır.

bebek masajı

 

Ayrıca hepimiz biliyoruz ki bebek olmak çok zor bir iştir ve biraz rahatlamak bebekler için çok gereklidir 🙂

 

Baby Spa Perth’te bebeklere spa sonrası bir de bebek masajı uygulanıyor ve bebeklerin cildi üzüm çekirdeği yağı ile beslenerek masaj sonrası nemlendiriliyor.

 

 

Bu son derece keyifli ve sevimli bebek bakımı içeriğini gördüğünüzde “keşke benim ülkemde de olsa” dediğinizi duyar gibiyiz 🙂