Biri 11 Gün Sonra Ölen İkiz Bebeklerin Yüreğinize Dokunacak Fotoğrafları

1
1668

Ohio’lu Lyndsay ve Matthew Brentlinger çifti, yıllarca bebek sahibi olmaya çalışıyordu. Bu istekleri 17 Haziran 2016’da Lyndsay’in William ve Reagan isimli ikiz bebeklerine hamile kalıp doğurması ile gerçekleşmiş oldu.

Ancak ne yazık ki, bebeklerden erkek olanı William, çeşitli anormalliklerle doğdu. Küçük William’ın kalbinin yalnızca sağ tarafı çalışıyordu. Çifte Lyndsay’in hamileliğinin 23. haftasında oğullarının ölebileceği söylendi ancak William  doğumdan sağ çıktı. Yine de küçük William’ın hayati tehlikesi devam ediyordu ve doktorlar küçük bebeğin 2 hafta gibi çok kısa bir sürede ölebileceği acı haberini aileye verdi. William, dünyadaki 11 gününü ailesi ile geçirdi. Ailesi ise bu 11 gün için “hayatımızın en mutlu 11 günüydü” dedi.

Bebeğin hayattaki kısa süresini en iyi şekilde değerlendirebilmek için aile, Noel’den hemen önce William ve ikiz kız kardeşinin profesyonel fotoğraflarını çekmek için bir fotoğrafçı ile görüştü. Anne Lyndsay, “Onlara ilk baktığımda ağlamıştım. Hâlâ ağlıyorum. William artık bizimle birlikte olmadığı halde, bu güzel resimlerle hep bizim yanımızda yaşayacak” dedi.

İşte talihsiz bebek William ve ailesinin yürek burkan fotoğrafları,

 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

6.

 

7.

 

8.

 

Kaynak: BoredPanda

1 Yorum