Cevabı Sizi Anlatan Bulmaca “Bu Çocuğun Annesi Kim?”

0
1409
bu çocuğun annesi kim bulmaca

Bulmacanın sorusu şu; “Resimdeki çocuğun gerçek annesi hangi kadın olmalı?” Vereceğiniz cevap, sizin duygu insanı mı, mantık insanı mı olduğunuzu ortaya çıkaracak.

Bu bulmacanın yalnızca bir cevabı var ve bu cevap, kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor!

bu çocuğun annesi kim

 

Eğer 1. numara ile işaret edilen soldaki kadını seçtiyseniz, verdiğiniz cevap maalesef yanlış, ancak yalnız değilsiniz. İnsanların %70’i bu soruya sizin cevabınızı verdi. Bu kadını seçmeniz, sizin daha çok duygularınızla hareket ettiğinizi gösteriyor. Sağdaki kadının gergin görüntüsü, belki de onu seçmemeniz için bir sebepti. Soldaki 1 numaralı kadının sakinliği, toplu saçları, rahat el ve ayakları bir anne görünümüne işaret ediyor.

Bu kadını seçen insanlar, oldukça yaratıcı, sanata düşkün bireylerdir. Görsellik onlar için önemlidir, doğru bir görüntü güven verebilir. Genelde duyguları ön plandadır, duygularını sanatsal yollarla ortaya çıkarabilir, duygularını kişiliğine yansıtmaktan hoşlanır.

Eğer 2. numara ile işaretlenen sağdaki kadını tercih ettiyseniz, tebrikler doğru cevabı verdiniz demektir. Sizin sezgileriniz ve mantığınız her zaman ön plandadır. Gergin oturuşu, dağınık saçları bir anne görünümünden uzak olabilir ancak 0-3 yaş aralığındaki çocuklar, iç güdüsel olarak ebeveynlerine dönük bir şekilde oynarlar. Çünkü onları görmek güven verdiği gibi, herhangi bir durum için farkında olmadan onay beklerler. Bu nedenle doğru cevap tabi ki, çocuğun kendisine dönük şekilde oturduğu kadın olacaktı.

2. numaralı kadını seçen insanların hayat temelinde mantıklı düşünme davranma vardır. Ayrıntılara ve psikolojiye önem verirler. Çocuk yetiştirirken ayrıntılara önem verir ve bu ayrıntıları kodlarlar. Duygular önemli olsa da, mantıklı davranma ve düşünmenin sorun çözücü olduğunu düşünürler.

Bu sonuçlara katılıyor musunuz? Daha fazla insana yaymak için bu bulmacayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.