Çocuk Sanat Festivali Tüm Çocukları Bekliyor!

0
388
çocuk sanat festivali

Çocuklarınızla baharın tadını çıkarabileceğiniz hem eğitici hem de öğretici bir festivale katılmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise Starcity Outlet’in ev sahipliğini yaptığı Çocuk Sanat Festivali tam da size göre! Çeşitli sergiler, eğitim atölyeleri, sanat eğitimleri ve faaliyetleri ile Çocuk Sanat Festivali sizleri ve çocuklarınızı bekliyor. Ayrıca etkinlik tamamen ücretsiz!

çocuk sanat festivali

Starcity Outlet’in minik ziyaretçileri Çocuk Sanat Festivali süresince -1. kattaki atölye alanında akranlarıyla birlikte Resim Atölyesi, Atıktan Sanata Dönüşüm Atölyesi, Tasarım Atölyesi, Kara Kalem Çizim Atölyesi ve Heykel Atölyesine katılarak çocuklar için tasarlanmış festivali doya doya yaşayacaklar. Aynı alanda dünyaca ünlü ressamların eserlerinin kolaj sanatına uyarlanmış formlarından oluşan sergiyi ziyaret edebilecek olan çocuklar; 37 adet özgün eser içeren koleksiyonu rehber eşliğinde gözlemleyebilecekler. Fikret Mualla, Paul Cézanne, Jan Van Eyck, Rembrandt, Pieter Brueghel, Pablo Picasso, Salvador Dali gibi dünya sanat tarihine imza atmış ressamların eserlerinin yanı sıra hayat hikâyeleriyle de tanışacak olan çocukları unutulmaz bir sanat şöleni bekliyor.

Starcity Outlet’in GA Çocuk işbirliğiyle geliştirdiği çocuk etkinlikleri profesyonel eğitmenler liderliğinde uygulanıyor ve gündelik yaşam ile sanatsal yaratıyı birbirine bağlayan atölyelerden oluşuyor.  Starcity Outlet’i ziyaret eden miniklerin herhangi bir ücret ödemeksizin yararlanabildiği etkinlikler, bilgiyi ve beceriyi bir araya getiren çok yönlü bir sanat ortamı niteliğinde.  Ziyaretçiler Mayıs etkinliklerine 21 Mayıs akşamına kadar her hafta sonu 13.00 – 18.00 saatleri arasında katılabilecekler.

Çocuk Sanat Festivali

Yer: Starcity Outlet

Tarih: 1 Mayıs – 21 Mayıs 13.00 – 18.00

Ücretsiz etkinlik