“Çocuklar İçin Müzikli Masallar ” Şubat Ayında da Devam Ediyor !

0
305

Çocuklar İçin Müzikli Masallar

Bu sezon İş Sanat’ta ilk kez izleyiciyle buluşan “Çocuklar İçin Müzikli Masallar” etkinliği minik seyircileri eşsiz bir masal yolculuğuna çıkarıyor. İlki ünlü oyuncu Hande Doğandemir anlatımıyla, “Çirkin Ördek Yavrusu” masalıyla başlayan etkinlik hızla devam ediyor.

Bu kez de  dünyaca ünlü masal yazarı La Fontaine’nin masallarının izinde , bilinmeyen diyarlara yapılan bu gizemli yolculukta; eğlenceli danslar , neşeli şarkılar , rengarenk ışıklar, ilginç maskeler, sürprizler kısacası çocukların seveceği her şey var. Tiyatro sanatçısı Yıldıray Şahiner’in yazıp yönettiği bu tatlı ve macera dolu masal yolculuğu çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşatacak.

Ünlü oyuncu Altan Erkekli’nin  anlatımıyla…

Yöneten: Yıldıray Şahiner

Oyuncular: Aytek Önal , Selim Can Yalçın

Piyano: Eren Aydoğan

Dekor, kostüm: Yıldıray Şahiner

Etkinlik; 22 Ocak 2017’de İş Sanat konser salonunda gerçekleşecektir. 5 ve 7 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur.

Bu sezon İş Sanatta çocuklarla ilk kez buluşan “Çocuklar İçin Müzikli Masallar” tüm sihriyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü masal yazarı La Fontaine’nin masallarının izinde gizemli bir dünyaya yapılan bu yolculuk şubat ayında da devam ediyor. Ocak ayında oyuncu Ceyda Cündübeyoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen etkinlik bu  kez oyuncu Altan Erkekli’nin sunumuyla hayat bulacak. Bu  yolculukta eğlenceli danslar, rengarenk ışıklar ve değişik oyunlar daha önceki gibi çocukları büyülü bir dünyaya davet ediyor.

Etkinlik 19 Şubat 2017’de İş Sanat konser salonunda gerçekleşecektir.5 ve 7 yaş arasındaki çocuklar için uygun bir oyundur.