Eski Kıyafetler Çöp Değil! Eski Gömleklerden Kızına Elbiseler Yaptı!

Eski Kıyafetler Çöp Değil! Eski Gömleklerden Kızına Elbiseler Yaptı!

Eski Kıyafetler Çöp Değil! Eski Gömleklerden Kızına Elbiseler Yaptı!

Eski kıyafetler atıldığında veya başka insanlara verildiğinde, evde ve dolaplarınızda yer açar elbette, ancak bu kıyafetleri değerlendirmenin başka bir yolu var! Bir anne eşinin artık giymek istemediği bazı gömlekleri atmak yerine, küçük kızı için bu gömleklerden elbise yapmaya karar verdi. Sonuca hayran olacaksınız!

Bir sanat öğretmeni olan Stephanie Miller’a, kocası çok uygun fiyata satın aldığı bir dikiş makinası hediye etti. Makine ile ne yapacağını bilmeyen ve o süreçte doğum sonrası depresyonu yaşayan Stephanie’ye eşi dikiş tekniklerini öğrenerek yeni bir sanat üzerine yetkinleşebileceğini söylediğinde, Stephanie dikiş makinesi üzerinde yoğunlaşmaya başladı.

eski kıyafetler

Dikiş makinesi onun yaratıcı yönünü yeniden keşfetmesine yardımcı oldu ve basit oyuncak ayılar yapmayı öğrendikten sonra eşinin eski gömleklerinden kızına kıyafetler yapmaya karar verdi ve elbiseleri nasıl hazırlayacağı konusunda YouTube videoları izlemeye başladı. Stephanie, “Üç ay önce eşim kıyafetlerden atılması için bir yığın gömlek verdi. Bu kadar çok ve neredeyse yeni sayılabilecek kıyafetlerden kurtulmak istediği için ona kızgındım, ama gördüm kü kıyafetlere giremeyecek kadar kilo almıştı. Bu kıyafetlerin bir kısmını onlardan bir şeyler çıkarmak umuduyla sakladım. Instagram’daki bazı dikişçileri izledim ve bazılarını gözden geçirdim ve ‘Bunu denemek isterim’ diye düşündüm.”

Stephanie, eşinin atmaya çalıştığı eski kıyafetler ile harika işler çıkardı ve kızı için belki mağazalarda bulamayacağı güzellikte ve tasarımda kıyafetler dikti ve bu işi inanılmaz sevdi.  Stephanie’nin bu yeteneğini göre komşuları ve arkadaşları sürekli ona eski kıyafetler ve kumaşlar getirerek kendileri için bir şeyler tasarlaması isteğinde bulunuyorlar. Stephanie bu durumdan şikayetçi değil. Bu nedenle Stephanie’nin bu yeteneğinin üzerine gitmesi ve kendini geliştirmesi için çok fazla malzemesi oluyor!

Aşağıda Stephanie’nin birbirinden güzel kıyafet tasarımlarını göreceksiniz. Sizce de mükemmel değiller mi!!

eski kıyafetler eski kıyafetler eski kıyafetler eski kıyafetler eski kıyafetler eski kıyafetler eski kıyafetler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ