Hamile Ünlüler Hamilelikleri Hakkında Konuştu!

0
108

Hamile Ünlüler Hamilelikleri Hakkında Konuştu! Gebelik inişli çıkışlı dönemleri olan, zor bir olaydır. Bir gün kendinizi çok iyi hissederken, bir sonraki gün ise şişkin ayaklarınızdan ve ağrıyan bir sırttan yakınabilirsiniz. Aynı durum, her an ışıldayan güzellikleri ve güçlü tavırlarıyla gördüğümüz ünlüler için de geçerli! Bu ünlü yüzler kırmızı halılarda dolaşırken, hamileliğin aynı semptomlardan zarar görürler. Gelin bakalım, hamile ünlüler, hamilelik hakkında neler düşünüyorlar?

hamile ünlüler

Adele

İlk oğlu Angelo’ya hamileyken Adele, bir konserinde dinleyicilerine şunları söyledi: “Hamile kaldığımda çok fazla testosteron salgılıyordum ve sakallarım çıkmıştı. Bunlar bir şaka değil. Aslında bir sakalım var ama bundan gurur duyuyorum. Çünkü bu sakallar oğlumun hediyesi!” 

hamile ünlüler

Kate Middleton, Cambridge Düşesi

Ağır kusma probleminden dolayı acı çekmesine rağmen, hamileliği hakkında şunu söyleyen ünlü hamile Cambridge Düşesi, “Tüm rahatsızlıklarıma rağmen yaşattığı histen ötürü bazen hamile olduğumu unuttum” dedi.

 

 

hamile ünlüler

Beyoncé

İlk kızı Blue Ivy’ye hamile kaldığında, Beyonce sevincini paylaşmak için şunları söylemişti: “İçinizde büyüyen bu şeyin size hissettirdiğini başka hiç bir şey hissettiremez. Daha büyük bir armağan yok.” 

hamile ünlüler

Halle Berry

Ünlü oyuncu hamilelik hakkında şunları söyledi; “Hamilelik şaşırtıcıydı. Yaşadığım tüm anlar mutluydum, iyi hissediyordum ve enerjiktim. Tıpkı bir süper kahraman gibi! Keşke ömrümün geri kalanında da böyle hissedebilseydim, o kadar muhteşemdi.”

hamile ünlüler

Angelina Jolie

Angelina Jolie, Hollywood’un hamile ünlüler sıralamasında birincidir. İkizleri Knox Léon ve Vivienne Marcheline’e hamileyken yaptığı bir röportajda; ” Hamile olmayı seviyorum. Beni bir kadın gibi hissettiriyor. Vücudumdaki her şeyin bir sebeple aniden orada olmadığını hissettiriyor. Kendinizi yuvarlak ve esnek hissettiriyor ve içinde küçük bir hayata sahip olduğunu bilmek muhteşem!”

 

 

 

 

Demet Şener

Demet Şener, kızı İrem’in doğumu hakkında şunları söyledi; “Doğum yapmak Allah’ın verdiği bir yetenek” diyerek, “7 saat boyunca doğum sancısı çektim. Yoga hocam da yanımdaydı. Düzgün nefes almamı sağladı. Doğumda hiç bağırmadım. Ama bebeğimi görünce 3 gün ağladım.”

Nurgül Yeşilçay

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, oğlu Osman Nejat’ın doğumundan sonra şunları söyledi; “Rahat bir hamilelik geçirmeme rağmen 20 saat sancım oldu. Suda doğurdum ve bu doğumumu kolaylaştırdı.  Sonunda sağlıklı bir bebek doğdu. Hep onu seyretmek istiyorum. Dünyanın en güzel tablosu ve en güzel sineması gibi devamlı ona bakmak istiyorum.”