Hunny Bunny Çocuk Şenliği

0
762

Hem çocuğunuz ile birlikte eğlenip hem de Türkiye’deki ihtiyacı olan çocukların da umut ışığı olmak ister miydiniz? Eğer evet ise sizi 18 Şubat Cumartesi günü bu sene ilki gerçekleştirilecek olan Hunny Bunny  Çocuk Şenliği ‘ne davet ediyoruz.

Hunny Bunny Çocuk Şenliği Özge Peker ve Burcu Hattat tarafından çocuklar için düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesi olan bu şenlik; çocukların vazgeçilmezi olması planlanıyor. Artık sadece 23 Nisan’da değil her yıl Hunny Bunny Çocuk Şenliği ‘nde de çocuklar kendilerini gün boyunca inanılmaz mutlu ve keyifli hissedecekler. Çocuk Şenliği, CVK Hotels&Resorts Park Bosphorus İstanbul’un devasa balo salonunda TOGEM-DER iş birliği ile gerçekleşecek. Balo salonu çocuklar için küçük Disneyland ‘ a döüştürülmesi planlanıyor. Çocuklara çeşitli atölye programları ve eğlenceli aktivitelerle dolu bir gün yaşatacak olan sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kimsesiz Çocuklar Dernekleri, Otizmli Çocuklar Derneği, Down Sendromlu Çocuklar Derneği ve Suriye – Halep’ten gelen göçmen çocuklarımızı da ağırlayacak.

Ayrıca bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocukların göz taramaları diş sağlıkları için de bir çok uzman ve değerli sanatçı yer alacak. 4-12 yaş arası çocuklar için uygun olan şenlikte çocuklar eğlenirken, büyükler de onlar için yaratılan alışveriş alanında keyifle gezebilecekler. Alanda 50 farklı stand yer alacak.

18 Şubat günü sabah 10:00 ‘dan akşam 20:00 ‘ e kadar devam edecek olan Hunny-Bunny Çocuk Şenliği için giriş:30 TL. Giriş çocuklar için ücretsiz. Yetişkinlerden alınacak giriş ücretleri proje sonunda Türkiye çapında yaklaşık 700 anaokulu açarak inanılmaz bir başarıya imza atmış olan TOGEM-DER ‘e bağışlanacak.