“İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı” 16-18 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’de!

0
780
ibs anne çocuk fuarı

Bu yıl 5.si düzenlenecek olan ” İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı ” Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’de ziyaretçileriyle buluşuyor. Birbirinden farklı fırsatlar, etkinlikler ve sürprizlerle ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek olan “İBS Anne Bebek ve Çocuk Fuarı” ünlü isimleri de bünyesinde ağırlayacak.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda bu sene 100’den fazla marka en cazip fiyatlar, indirimler ve sürprizlerle alıcılarını bekleyecek. Bebek ve anne kıyafetlerinden aksesuarlara, bebek araba koltuklarından küçük ev aletlerine varana kadar birçok ürünün sergileneceği fuarda, bu ürünlerin dışında çocuklarınızın eğlenceli vakit geçireceği bazı etkinlikler de yer alacak. Susam Sokağı çizgi filminin en sevilen karakterleri ile gerçekleşecek yüz boyama, dans, kurabiye yapımı etkinlikleri ile çocuklar eğlenceyi doyasıya yaşayacak. Susam Sokağı dışında yine çocukların en sevdiği ünlü çizgi film karakterlerinin dans gösterileri, sahne şovları ve çeşitli başka etkinlikleri de olacak.

Fuara ayrıca ünlü anneler ve uzman doktorlar da katılacak. Yani bu yıl İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, hem annelerin hem de çocukların yüzünü güldürecek!