“Lunapark Gezegeni” Çocukları Sanat İle Tanıştırıyor!

0
576
lunapark gezegeni

“Bir sosyal sorumluluk projesi” olarak adlandırılan Lunapark Gezegeni müzikli oyunu, çocukları müzik, dans ve diğer birçok sanat dalı ile bir araya getiriyor. Çocuklara büyülü bir dünyanın kapısını aralayan Lunapark Gezegeni, çocuklara hayal kurmanın güzelliğini ve önemini öğretirken, keyifli bir tecrübe edinmelerini sağlıyor.

Lunapark Gezegeni müzikli oyununun konusu şu şekilde;

Şehirde bulunan tüm çocuklar, sonsuz bir istekle Lunapark Gezegeni’ne girmek istiyorlardı. Çocuklara sınırsız eğlence sunan Lunapark Gezegeni’ne girmenin tek bir şartı vardı; hayallerinden vazgeçmek! Tüm çocuklar Lunapark Gezegeni’ne girmek için hayallerinden vazgeçmişti. Ancak sadece bir tanesi bu şartı kabul etmedi. Şartı kabul etmeyen çocuk Sançoz, dedektif Holmes’un arabasını alarak, dünyayı kurtarmak, çocuklara hayallerini geri vermek ve Lunapark Gezegeni’ne şartsız girebilmek için keyifli bir maceraya atılır.

Lunapark Gezegeni, birçok profesyonel oyuncu ve dansçı tarafından oluşmuş kadrosu ile, çocuklara eğitici ve öğretici bilgiler verirken aynı zamanda eğlenceyi doruklarda yaşamalarına yardımcı oluyor. Çocuklara hayal kurmanın önemini anlatan oyun 11 Mart Cumartesi ve 12 Mart Pazar tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde tüm çocukları bekliyor olacak.

 

Tarih: 11 Mart Cumartesi ve 12 Mart Pazar

Saat: 12.00

Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM)