Motherfest Alışveriş Şenliği Anne ve Çocuklarla Buluşuyor

0
92
motherfest alışveriş şenliği

ANNELER VE ÇOCUKLAR MOTHERFEST ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ’ NDE BULUŞUYOR

Anneler ve heyecanlı bekleyişte olan anne adayları için düzenlenen alışveriş şenliği “Motherfest”, anneler ve çocuklara alışveriş keyfini doyasıya yaşatacak. Motherfest Alışveriş Şenliği, Hotel Suadiye’nin ev sahipliğinde 21 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Alışveriş şenliği kapsamında giyim, aksesuar, kozmetik, yeme-içme, eğlence, eğitim, sağlık ve organik gıda sektörünün önde gelen isimleri, kendi standlarında tanıtım ve satışlarını gerçekleştirecek. Açık hava şenliği tadında gerçekleşecek olan organizasyonda çocuklar için oyun alanları ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak olan animatörler; yetişkinler için ise ikramlar, uzman konuklarla sohbetler ve çeşitli aktiviteler düzenlenecek.

 

motherfest alışveriş şenliği

BLOGGER ANNELER TAKİPÇİLERİ İLE BULUŞACAK

Yaşam tarzları ve paylaşımları ile sosyal medyada büyük bir takipçi ağı olan, çok sevilen Made by  Bushra markası ile Büşra Karahasanoğlu ve Melinasmom olarak tanınan Merve Öztürk, anne ve anne adaylarına hitap edecek yeni kitabı “Seni Beklerken” ile etkinliğe konuk olacak.

 

GELİRİN BİR KISMI KELEBEK ÇOCUKLARIN TEDAVİSİ İÇİN KULLANILACAK…

Şenlikten elde edilen gelirin bir kısmı, ciltte çeşitli yaralar, aşırı hassas ten ve ağrılar ile kendini gösteren bir hastalık olan Kelebek çocuk hastalığı yaşayan çocukların tedavisi için hibe edilecek. Kelebek çocukların tedavilerine destek olan Fulden Uras’ın kurduğu “Hayaller Gerçek Olsa Derneği”nin katılımcı olacağı organizasyonun gelirinin bir kısmı, kelebek hastalığı tedavisi süren bir bebek ile paylaşılacak. Şenliğe katılım ise ücretsiz.

Motherfest Alışveriş Şenliği

Yer: Hotel Suadiye (Suadiye Mh., Bağdat caddesi, Plaj Yolu Sokak No:25, 34740 Kadıköy/İstanbul)

Tarih: 21 Mayıs 2017 Pazar