Okula Dönüş Heyecanı Starcity Outlet AVM’de Başlıyor!

0
868

Okula Dönüş Heyecanı Starcity Outlet AVM’de Başlıyor! Güzel bir yaz tatilinin ardından, çocuklarda okula dönüş heyecanı başladı. Starcity Outlet AVM’de, yaz ile birlikte kısa bir ara verdiği etkinliklerine başlıyor. Starcity’nin kısa arasından sonra ilk etkinliği, çocukların okula dönüş heyecanını paylaşmak üzere olacak.

okula dönüş

Çocuklar için düzenlediği etkinliklerle ön plana çıkan Starcity Outlet AVM, çocuklar için oldukça keyifli, 4 hafta sonu boyunca devam edecek bir etkinlik düzenliyor. Sanatsal faaliyetler, eğitici oyunlar ve eğlenceli atölyelerle dolu etkinlik, sürprizleriyle de çocuklara harika bir deneyim yaşatacak.

Starcity Outlet AVM’nin -1 katından gerçekleşecek etkinlikte, çocuklar okul boyunca kendilerine gerekli olacak, kalem kutu, kalemtıraş ve buna benzer bazı malzemeleri kendileri üretebilecek. Ücretsiz olarak katılım sağlanan etkinlikte çocuklara sürpriz okul hediyeleri de verilecek. Okul stresinden kurtulmak ve okula keyifli bir başlangıç yapmak için, tüm çocuklar Starcity Outlet AVM’de bir araya geliyor.

Okula Dönüş Etkinliği 

Tarih: 9 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında her hafta sonu, 14.00 – 18.00 saatleri arasında

Yer: Star City Outlet AVM

Etkinlik ücretsizdir.