Bu Anne Kızların Yaşlarına İnanamayacaksınız!

0
1342

Bu Anne Kızların Yaşlarına İnanamayacaksınız! Şimdiye kadarki en genç görünümlü aile olabilecek Tayvanlı aileyle tanışın!

İlk başta, iç mimar ve moda blog yazarı olan Lure Hsu (41), genç görünümünden ötürü milyonlarca insanı şaşkına çevirdi ancak insanların, Lure Hsu’un yaşını bu kadar göstermeyen tek kişi olduğunu öğrenmesi uzun sürmedi. Lure’un iki kızkardeşi Sharon (36) ve Fayfay (40) de genç öğrenci gibi görünüyor. Annelerinden söz etmeye ise gerek yok … Emekli bir dansçı olan anneleri, kardeşlerin kız kardeşleri olarak sanılabilir ancak anne 63 yaşında! Bu dört kadının hepsi o kadar genç görünüyorlar ki, Tayvan medyası ve yakınları ona “donmuş aile” olarak adlandırıyor.

Peki sırları ne? Lure, Tayvan’da bir dergiyle yaptığı bir röportajda, genç görünümlerinin sırrının su içmek ve sebze yemek olduğunu söyledi. Ayrıca, “cildiniz yeterli su tükettikten sonra yaşlanma ve kırışıklıklar hakkında endişelenmenize gerek bile yok” diyerek cildinizi nemlendirmenin önemini belirtti. Kız kardeş Fayfay de, Lure’ye benzer şekilde, herkese su içmeyi önerdi. Özellikle her sabah ilk iş olarak ılık bir bardak su içtiğini söyleyen Fayfay, “Bunu on yıldan fazla süredir yapıyorum” dedi. “350 ml’den 500 ml’ye kadar içiyorum.” Bu Tayvanlı kadınlara göre, genç görünümlerin sırrı hayal edemediğinizden daha basittir – su!

 

63 yaşındaki anne (ortada) ve kızları 41 yaşındaki Lure Hsu (sağda) 36 yaşındaki Sharon (solda)

 

Bu fotoğrafta da 3 kız kardeşi bir arada görüyoruz!

 

Aile genç görünümlerinin sırrının bol bol su içmek olduğunu söylüyor!

 

Bu kardeşlerin en küçüğünün 36 yaşında olduğuna inanamayacaksınız.

 

Bu annenin (orta) 63 yaşında olduğuna inanabilir misiniz?